Brytyjski turysta ukarany grzywną za wypożyczenie SUV-a, który utknął w piasku na plaży Kamala

Phuket-

A Brytyjski turysta na Phuket napotkał nieoczekiwany objazd w swoich planach podróży, gdy jego wynajęty SUV utknął w piaskach plaży Kamala. 26-latek, którego tożsamość została utajniona przez władze, rano wraz ze swoją dziewczyną przeżywał ulewę po ich podróży z Krabi do Kamali.

Niesprzyjająca pogoda rzekomo uczyniła drogę niebezpieczną, co doprowadziło do utraty kontroli pojazdu i w konsekwencji utknięcia w piasku.

Incydent, który miał miejsce w nocy 22 kwietnia, spowodował interwencję policji w Kamala następnego ranka po otrzymaniu zgłoszenia o opuszczonym SUV-ie w Kamala Public Park. Nieszczęśliwy wypadek kierowcy został ukarany grzywną w wysokości 4,000 bahtów za lekkomyślną jazdę, ponieważ uznano, że wjechał chodnikiem bez uzasadnionej przyczyny, narażając innych na obrażenia i uszkodzenie mienia.

Ponadto wypożyczalnia samochodów z Krabi pociągnęła obywatela Wielkiej Brytanii do odpowiedzialności za nieszczęśliwy wypadek, żądając zapłaty odszkodowania w wysokości 20,000 XNUMX bahtów. Policja utajniła nazwę wypożyczalni.

To wydarzenie stanowi przestrogę dla turystów, aby przestrzegali lokalnych przepisów drogowych, zwłaszcza podczas niesprzyjających warunków pogodowych, aby uniknąć podobnych kłopotów i zobowiązań finansowych.

Podobne artykuły:

Tajski kierowca został ukarany grzywną w wysokości 1,000 bahtów po tym, jak jechał sedanem po plaży Kamala.

Na wirusowym nagraniu wideo przyłapano cudzoziemca jadącego motocyklem po plaży Kamala.

W związku z niedawnym incydentem, który wzbudził powszechne zaniepokojenie, w Internecie pojawiło się wideo przedstawiające SUV-a lekkomyślnie pędzącego wzdłuż plaży Baan Kai na wyspie Pha Ngan w Surat Thani.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.