Syryjczyk aresztowany na lotnisku w Phuket za używanie fałszywego paszportu

Phuket -

W niedzielę (22 kwietnia) na międzynarodowym lotnisku w Phuket aresztowano Syryjczykand) po tym, jak stwierdzono, że używa fałszywego paszportu Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Funkcjonariusze imigracyjni w Phuket powiedzieli Phuket Express, że o 3:00 danego dnia aresztowali cudzoziemca, którego zidentyfikowali jedynie jako 52-letniego Syryjczyka. Został zatrzymany w Międzynarodowym Terminalu Odlotów na lotnisku.

Został zabrany na komisariat policji w Sakoo, gdzie usłyszał zarzuty posługiwania się fałszywym paszportem (ZEA). Nie jest jasne, w jaki sposób przybył do Tajlandii i czy posługiwał się tym samym fałszywym paszportem. Do chwili publikacji prasy Syryjczyk nie wydał żadnych oświadczeń.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.