AKTUALIZACJA: Dwóch kolejnych Syryjczyków aresztowanych z fałszywymi paszportami Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Phuket

Phuket -

W środę (24 kwietnia) w Phuket aresztowano dwóch kolejnych Syryjczykówth) po tym, jak znaleziono ich przy fałszywych paszportach Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Nasza poprzednia historia:

Syryjczyk został aresztowany w niedzielę (22 kwietnia) na międzynarodowym lotnisku w Phuketnd) po tym, jak stwierdzono, że używa fałszywego paszportu Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Teraz aktualizacja:

Funkcjonariusze imigracyjni w Phuket powiedzieli „Phuket Express”, że historia obu Syryjczyków jest taka sama jak pierwszego Syryjczyka aresztowanego w niedzielę (22 kwietniand). Podróżowali z Songkhla i zatrzymali się w hotelu w Patong.

Wymeldowali się z hotelu w poniedziałek (23 kwietnia).rd) po aresztowaniu pierwszego Syryjczyka. Funkcjonariusze przypuszczali, że próbowali uciec.

Jednak dwóch Syryjczyków zostało aresztowanych w innym hotelu w Patong. Zabrano ich na komisariat policji w Patong, gdzie postawiono im zarzuty posiadania fałszywych paszportów (paszportów Zjednoczonych Emiratów Arabskich).

Nazwiska podejrzanych nie zostały ujawnione tajskim mediom.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.