Artysta tatuażu aresztowany w Phuket za rzekomy zgwałcenie 13-letniej dziewczynki

Phuket -

Artysta tatuażu został aresztowany w dniu swoich urodzin w Phuket po rzekomym zgwałceniu 13-letniej dziewczynki w sklepie z tatuażami w Bangkoku.

Metropolitan Police Bureau powiedziało Phuket Express, że policję powiadomiono o szokującym zdarzeniu od rodziców dziewczynki. Dziewczynka powiedziała rodzicom, że pierwotnie kontaktowała się z tatuatorem za pośrednictwem firmowej strony na Facebooku. Zgodziła się zrobić mały tatuaż za 400 bahtów. Jednak po przybyciu na miejsce, jak wynika z zeznań dziewczyny, podejrzany zamknął swój salon tatuażu, po czym zabrał ją na drugie piętro, a następnie rzekomo agresywnie ją zgwałcił.

Po badaniu lekarskim organy ścigania gminy Phuket stwierdziły, że dziewczynka doznała poważnego uszkodzenia narządów płciowych i układu rozrodczego. Otrzyma pilną pomoc lekarską i operację.

Sąd Karny Thon Buri w Bangkoku wydał w dniu 11 kwietnia 2024 r. nakaz aresztowania go w związku z oskarżeniem o napaść na tle seksualnym na dziewczynkę, która nie ukończyła jeszcze piętnastu lat i odebraniu jej opiekunowi.

W tym tygodniu organy ścigania w Phuket aresztowały poszukiwanego podejrzanego, 25-letniego Vasina Kitnopsriego lub Game'a z Nakhon Pathom. Został aresztowany w wynajętym pokoju w Soi Po Gui przy Mae Luan Road w podokręgu Tald Nuea w mieście Phuket.

Podejrzany twierdził przed policją, że naprawdę kocha ofiarę. Powiedział także policji, że miał stosunki seksualne z co najmniej 100 kobietami, nie wiadomo, z iloma z nich bez zgody lub prawdopodobnie były to osoby nieletnie.

Pozostaje w areszcie od czasu publikacji.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.