Tajlandia na szczycie listy najlepszych krajów do odwiedzenia w 2024 r. według rankingów magazynu CEOWORLD

Krajowy-

26 kwietnia 2024 roku portal magazynu „CEOWORLD Magazine” stworzył listę rankingową najlepszych krajów świata do odwiedzenia w 2024 roku, umieszczając Tajlandię na pierwszym miejscu.

Według tajskich mediów ogólnokrajowych na liście rankingowej wzięło udział 295,000 2024 użytkowników, co stanowi rekord największego zaangażowania w witrynie, aby stworzyć listę najlepszych krajów świata do odwiedzenia na Twojej liście w XNUMX r.

W rezultacie najwyższy wynik 72.15 uzyskała Tajlandia, zajmując pierwsze miejsce spośród 67 krajów. Na drugim miejscu znalazła się Grecja z notą 67.22. Indonezja znalazła się na trzecim miejscu z notą 65.15.

W Tajlandii turyści mogli wybierać spośród różnorodnych stylów życia, aby mogli cieszyć się wakacjami, włączając życie nocne, tętniącą życiem sztukę i kulturę, delikatność, najwyższej klasy centra handlowe, piękną przyrodę i wiele innych rzeczy do odkrycia w Tajlandii, stwierdził magazyn CEOWORLD.

Co sądzisz o randze? Czy sie zgadzasz? Poinformuj nas o tym w naszych kanałach mediów społecznościowych lub napisz do nas na adres [email chroniony].

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.