Wszystkiego najlepszego dla Jego Królewskiej Wysokości Księcia Dipangkorna Rasmijoti

Tajlandia -

Kwiecień 29 thW roku 2024 przypadają 19. urodziny Jego Królewskiej Wysokości Księcia Dipangkorna Rasmijoti, najmłodszego syna Jego Królewskiej Mości Króla Vajiralongkorna.

Książę Dipangkorn urodził się w 2005 roku w szpitalu Siriraj w Bangkoku. Jego matką jest była żona Jego Królewskiej Mości, Srirasmi Suwadee. Jego imię zostało ogłoszone przez króla Bhumibola Adulyadeja Wielkiego w Rama 9 15 czerwca.

Książę Dipangkorn rozpoczął formalną edukację w szkole Chitralada w Tajlandii, a następnie wyjechał na studia za granicę do Niemiec.

Z okazji rocznicy urodzin Jego Królewskiej Wysokości Księcia Dipangkorna Rasmijoti, TPN Media życzy Jego Królewskiej Mości szczęścia i długiego życia.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.