Zagraniczny pasażer atakuje taksówkarza w Phuket Tuk Tuk

Phuket-

Spór w sprawie płatności za taksówkę stał się gwałtowny, gdy zagraniczny pasażer zaatakował kierowcę tuk tuka w Phuket. Do kłótni, uchwyconej na wideo i szeroko rozpowszechnionej w mediach społecznościowych, doszło po sporze dotyczącym kwoty pieniędzy zapłaconej w drodze z Patong do Karon.

Do zdarzenia, które miało miejsce w piątek 26 kwietnia, doszło, gdy obie strony uzgodniły cenę 400 bahtów. Jednak po dotarciu na miejsce niezidentyfikowany pasażer zagraniczny, który twierdził, że przez pomyłkę wręczył banknot 1,000 bahtów zamiast banknotów 100 bahtów przeznaczonych na bilet, zażądał zmiany. Kierowca nie zgodził się z roszczeniem, sugerując, aby rozwiązał sprawę na lokalnym komisariacie policji.

Sytuacja zaostrzyła się, gdy pasażer zastosował agresję fizyczną, uderzając kierowcę w twarz i chwytając go za szyję. Film opublikowany przez użytkownika Facebooka w poniedziałek wieczorem, 29 kwietnia, kończy się nagle i nie zawiera dalszych szczegółów na temat następstw zdarzenia.

Lokalne władze nie wydały jeszcze oświadczenia, a obecny stan kierowcy tuk-tuka nie jest znany. Nieznane jest również imię i nazwisko oraz narodowość zagranicznego pasażera.

Dalsze aktualizacje zostaną dostarczone, jeśli zostaną udostępnione przez policję w Phuket.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.