Gubernator Phuket zatrzymuje się, aby pomóc rannej kobiecie uczestniczącej w wypadku motocyklowym w Thalang

Thalang –

Gubernator Phuket i jego żona zatrzymali się, aby pomóc kobiecie rannej w wypadku motocyklowym w Thep Krasattri.

W poniedziałek (29 kwietnia o godzth) gubernator Phuket Sophon Suwannarat i jego żona, prezes Stowarzyszenia Czerwonego Krzyża w Phuket, pani Bussadee Suwannrat, jechali sedanem do normalnych spraw związanych z pracą. Poprosił kierowcę, aby natychmiast zatrzymał sedana, gdy zobaczył wypadek na głównej drodze Thep Krasattri Road (nr 402).

Służby ratunkowe i policja nie przybyły, gdy gubernator zatrzymał swój pojazd. Niezidentyfikowany kierowca motocykla, który odniósł obrażenia, powiedział gubernatorowi, że jedzie z Phan Nga do Sądu Prowincjonalnego Phuket w mieście Phuket. Według doniesień przed jazdą na motocyklu zażyła leki na depresję i tabletki nasenne. Ranna kobieta została przewieziona do pobliskiego szpitala.

Gubernator Phuket był powszechnie chwalony w tajskich mediach społecznościowych za pomoc na miejscu zdarzenia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.