Rosjanin aresztowany za przecięcie policyjnego łańcucha motocyklowego w Phuket na wirusowym nagraniu

Phuket -

Rosyjski motocyklista został w końcu aresztowany po tym, jak udało mu się przeciąć policyjny łańcuch, który unieruchomił jego motocykl zaparkowany na obszarze objętym zakazem parkowania, a następnie odjechał.

Nasza poprzednia historia:

Incydent, który miał miejsce na ulicy Phang Nga, wzbudził szerokie zainteresowanie po tym, jak wideo stało się popularne w lokalnych mediach społecznościowych w piątek 26 kwietnia.

Teraz aktualizacja:

Komendant policji miasta Phuket, pułkownik Pratueng Phonmana, powiedział „Phuket Express” we wtorek (30 kwietniath), że aresztowali podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako German, lat 37, obywatel Rosji, w domu na osiedlu w Chalong. Był podejrzanym objętym nakazem aresztowania wydanym przez Sąd Prowincji Phuket w związku z oskarżeniem o uszkodzenie/usunięcie mienia policyjnego (policyjny łańcuch).

Pan German przyznał się policji, że nie posiada prawa jazdy i zdecydował się zdjąć łańcuch. Obawiał się, że w przypadku zapłacenia mandatu grożą mu surowe kary za jazdę bez prawa jazdy, jak w języku rosyjskim (nie wspomniał o szczegółach wysokości mandatów w Rosji). Zamiast tego kupił przecinarkę za jedyne 500 bahtów.

Pułkownik Pratueng powiedział Phuket Express, że ostatnio w rejonie miasta Phuket miały miejsce cztery podobne zdarzenia. Aresztowanym motocyklistom zostanie zaproponowana władza imigracyjna w Phuket w celu deportacji i cofnięcia wizy.

Ponadto kary za przecięcie łańcucha policyjnego motocykla w Tajlandii mogą być niezwykle surowe, ponieważ łańcuchy są uważane za własność rządu. Za niszczenie mienia rządowego grozi kara grzywny sięgająca 500,000 XNUMX bahtów i kara więzienia do XNUMX lat.

Podobna historia:

W szybkiej reakcji na alert obywatelski policja miasta Phuket zatrzymała Turczyna przyłapanego na przecięciu policyjnego łańcucha. Do zdarzenia doszło w strefie zakazu parkowania przy Phang Nga Road na Starym Mieście w Phuket.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.