AKTUALIZACJA: Brytyjczyk aresztowany po ataku na taksówkarza w Phuket Tuk Tuk

Phuket -

Brytyjczyk został aresztowany w Krabi po tym, jak według doniesień zaatakował taksówkarza Tuk Tuk w Phuket w związku ze sporem dotyczącym płatności za bilet.

Nasza poprzednia historia:

Spór w sprawie płatności za taksówkę stał się gwałtowny, gdy zagraniczny pasażer zaatakował kierowcę tuk tuka w Phuket. Do kłótni, uchwyconej na wideo i szeroko rozpowszechnionej w mediach społecznościowych, doszło po sporze dotyczącym kwoty pieniędzy zapłaconej w drodze z Patong do Karon.

Teraz aktualizacja:

Komendant policji w Karon, pułkownik Khundet Na Nongkhai, powiedział „Phuket Express” we wtorek (30 kwietniath), że policja Koh Phi Phi i policja turystyczna w Karbi aresztowały podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako Luke, lat 31, obywatel Wielkiej Brytanii, w hotelu na wyspie Phi Phi w Krabi.

Zatrzymanie nastąpiło po wydaniu przez sąd w Phuket Kwaeng nakazu aresztowania pana Luke'a pod zarzutem napaści na inną osobę, powodującej uszkodzenie ciała i psychiczne.

Luke został zabrany z powrotem na komisariat policji Karon w Phuket. Pułkownik Khundet powiedział Phuket Express, że pan Luke nie wydał żadnych oświadczeń ani zarzutów do czasu publikacji prasy i odmówił rozmów z mediami.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.