Rosjanin aresztowany za przedłużenie pobytu na lotnisku w Phuket

Phuket -

Rosjanin został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket za 59 dni nadmiernego przedłużenia pobytu.

Urząd imigracyjny w Phuket powiedział Phuket Express, że w czwartek (2 majand) o godzinie 10:50 zatrzymali 40-letniego Rosjanina. Został zatrzymany na terminalu odlotów międzynarodowych na lotnisku.

Stwierdzono, że przedłużył pobyt o 59 dni. Został zabrany na komisariat policji w Sakoo, gdzie usłyszał zarzuty za przedłużenie pobytu.

„Phuket Express” zauważył, że Urząd Imigracyjny w Phuket nie ujawnił nazwiska Rosjanina. Na chwilę obecną Rosjanin nie wydał żadnego oświadczenia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.