Saudyjczyk aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu w Patongu 

Patong –

W czwartek (2 maja) w Patongu aresztowano saudyjskiego motocyklistę za jazdę pod wpływem alkoholu.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że zorganizowała policyjny punkt kontrolny w pobliżu skrzyżowania Coconut (nazwa lokalna) przy Ratch Uthit 200 Pi Road w godzinach od 1:45 do 3:45. Na policyjnym punkcie kontrolnym zatrzymano podejrzanego motocyklistę z zagranicy.

Został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Test wykazał 112 miligrama procent alkoholu, czyli przekraczał dopuszczalny limit alkoholu wynoszący 50.

Policja zidentyfikowała motocyklistę jedynie jako 29-letniego Hameta, obywatela Arabii Saudyjskiej. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu. Nie wydał od razu oświadczenia dla mediów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.