Dwóch Francuzów aresztowanych za próbę rozerwania policyjnego łańcucha w motocyklu w Patong

Patong –

W czwartek (2 maja) natychmiast aresztowano dwóch Francuzównd), gdy próbowali zerwać policyjny łańcuch zamykający parking dla motocykli w strefie zakazu parkowania w Patongu.

Klip wideo przedstawiający dwóch obcokrajowców próbujących zerwać łańcuch policyjnego motocykla kamieniem w pobliżu Patong Beach Road w Dolphin Field stał się wirusowy w mediach społecznościowych. Policja Patong szybko zatrzymała cudzoziemców i natychmiast ich aresztowano.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że niezidentyfikowani podejrzani to Francuzi i usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia policji drogowej bez pozwolenia.

Podobne incydenty:

Policja miasta Phuket zatrzymała Turka przyłapanego na przecięciu policyjnego łańcucha. Do zdarzenia doszło w strefie zakazu parkowania przy Phang Nga Road na Starym Mieście w Phuket.

Rosyjski motocyklista został w końcu aresztowany po tym, jak udało mu się przeciąć policyjny łańcuch, który unieruchomił jego motocykl zaparkowany na obszarze objętym zakazem parkowania, a następnie odjechał.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.