Australijski motocyklista aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu w Patong

Patong –

W sobotę (4 maja) w Patongu aresztowano australijskiego motocyklistę za jazdę pod wpływem alkoholuth).

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że utworzyła policyjny punkt kontrolny w pobliżu boiska piłkarskiego przy Taweewong Road w Patong. O godzinie 2:19 na policyjnym punkcie kontrolnym zatrzymano podejrzanego motocyklistę z zagranicy.

Został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Test wykazał zawartość alkoholu w organizmie wynoszącą 209 miligrama, czyli znacznie przekraczającą dopuszczalny limit wynoszący 50. Policja zidentyfikowała motocyklistę jedynie jako pana Claytona, lat 47, obywatela Australii.

Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu. Nie wydał od razu oświadczenia dla mediów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.