Amerykański i francuski motocyklista aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu w Patong

Patong –

W piątek (3 maja) w Patongu aresztowano Amerykanina i Francuza na motocyklu za jazdę pod wpływem alkoholurd).

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że zorganizowała policyjny punkt kontrolny na skrzyżowaniu w pobliżu boiska piłkarskiego przy Taweewong Road w Patong od 1:30 do 2:30.

Na policyjnym punkcie kontrolnym zatrzymano dwóch podejrzanych motocyklistów z zagranicy. Podejrzani, zidentyfikowani jedynie jako 54-letni Madison, kierowca amerykański i 20-letni Francuz Belet, zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badania wykazały, że zawartość alkoholu w organizmie przekraczała 85 i 83 miligrama, czyli przekraczała dopuszczalny limit wynoszący 50.

Zabrano ich na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszeli zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu. Nie przekazali od razu oświadczeń mediom.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.