Amerykanin aresztowany za kradzież i rzekomy napaść na Tajkę w Phuket

Phuket-

Amerykanin, zidentyfikowany jedynie jako Ali, lat 36, został zatrzymany przez funkcjonariuszy urzędu imigracyjnego w Phuket w piątek, 3 maja, około godziny 11:00

Zatrzymanie miało miejsce na parkingu domu towarowego w Wichit na Phuket. Akcja ta nastąpiła po zgłoszeniu policji w Chalong, w którym zarzucano mu, że 24 kwietnia pan Ali dopuścił się kradzieży i prawdopodobnie napaści na Tajkę w Chalong.

Następnie został zabrany na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszał zarzuty związane z kradzieżą popełnioną w nocy. Nie było jednak żadnej wyraźnej wzmianki o rzekomej napaści ze strony funkcjonariuszy. Należy zauważyć, że pan Ali ostatni raz wjechał do Tajlandii w lutym, korzystając z 30-dniowego zwolnienia z obowiązku wizowego dla turystów.

Pan Ali nie wydał publicznego oświadczenia ani zarzutu w związku z zarzutami i nie było wiadomo, czy w chwili publikacji prasy skorzystał z usług prawnika.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.