Policja w Patong prowadzi dochodzenie w sprawie wirusowej walki między obcokrajowcem a grupą kobiet transpłciowych

Patong, Phuket-

Policja w Patong wszczęła dochodzenie po tym, jak w zeszłym tygodniu, w pierwszym tygodniu maja 2024 r., w mediach społecznościowych pojawiło się wideo, które prawdopodobnie przedstawia sprzeczkę z udziałem grupy osób transpłciowych i obcokrajowca na Bangla Road w Patong.

Z oświadczenia przekazanego „Phuket Express” wynika, że ​​w czwartek 2 maja policji udało się zidentyfikować osoby z nagrania wideo. Podczas przesłuchania grupa poinformowała, że ​​spotkał ich cudzoziemiec, który jechał motocyklem wzdłuż Bangla Road. Pomimo przyjacielskiego pozdrowienia mężczyzna rzekomo odpowiedział nieprzychylnie.

Następnie zarzuca się mu powrót i podżeganie do ataku na grupę. Policja w Patongu nie ujawniła nazwisk wszystkich stron biorących udział w bójce.

Policja w Patong aktywnie prowadzi dochodzenie, aby ustalić wszystkie szczegóły zdarzenia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.