Jeździec przeżył pożar motocykla elektrycznego w Thalang – WIDEO

Thalang –

W Thalang motocyklista cudem uniknął obrażeń, gdy jego motocykl elektryczny zapalił się na drodze Thep Krasattri.

Kierowca, 28-letni mieszkaniec zidentyfikowany jedynie jako pan Wichutat, jechał w kierunku północnym w pobliżu krajowego osiedla mieszkaniowego w Baan Phon na Sri Sunthorn, kiedy zauważył, że jego motocykl zwalnia i wydziela dym z powodu przegrzania akumulatora.

Natychmiast zatrzymał się i oddalił od pojazdu.

Przechodnie, w tym Dobry Samarytanin, szybko interweniowali, używając dwóch gaśnic, a płomienie pomogły cysternie z wodą pobliskiej prywatnej firmy.

Na miejsce wezwano także strażaków z gminy Srisunthorn. Pomimo ich wysiłków, motocykl doszczętnie spłonął. Na szczęście motocyklista w zdarzeniu nie odniósł żadnych obrażeń.

Pan Wichutat powiedział Phuket Express, że kupił motocykl elektryczny prawie rok temu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.