Zagubiony i znaleziony: policja w Phuket pomaga chińskim turystom odzyskać zapomniany telefon

Patong —

4 maja 2024 r. lokalne media w Phuket doniosły o grupie chińskich turystów, którym 2 maja odzyskano telefon, który zapomniał w furgonetce w drodze do Patong.

Według lokalnych mediów w Phuket dwóch chińskich turystów skorzystało z vana, aby udać się do Patong 2 maja o 2 w nocy. Zostawili jednak telefon w furgonetce i według doniesień wykorzystali technologię GPS do ustalenia najnowszej lokalizacji tego miejsca.
Według doniesień wynajęli lokalną taksówkę motocyklową i podążali za sygnałem GPS, ale bezskutecznie.
Według lokalnych mediów w Phuket zwrócili się później o pomoc do tajskiej agencji informacyjnej, aby porozumieć się z odpowiednimi agencjami w celu znalezienia telefonu, ponieważ było to dla nich bardzo ważne.


Po otrzymaniu zgłoszenia tajska agencja informacyjna nawiązała współpracę z policją turystyczną w Phuket i udało jej się zlokalizować ich telefon. Dwóch chińskich turystów otrzymało z powrotem telefon i byli bardzo szczęśliwi i pod wrażeniem pracy policji w Phuket.
Dwóch chińskich turystów wyraziło wdzięczność policji w Phuket, dobrym obywatelom i kierowcy furgonetki, który zatrzymał ich telefon i zwrócił go prawowitym właścicielom.

Zapisz się!
Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.