Birmańczyk utonął po zignorowaniu czerwonej flagi na plaży w Patong

Patong –

Birmańczyk utonął po tym, jak zignorował czerwone flagi na plaży w Patong.

Policja w Patong przekazała „Phuket Express”, że została powiadomiona, że ​​20-letni Nay Myo Zaw, obywatel Birmy, zaginął w morzu przy plaży Kalim w Patong w niedzielę (5 majath) o 12:23. Na jego poszukiwania wysłano płetwonurków ratowniczych.

O godzinie 1:50 w poniedziałek (6 maja)th) policja w Patong została powiadomiona o zwłokach wyrzuconych na plażę Kalim. Matka ofiary osobiście udała się na miejsce zdarzenia, aby potwierdzić policji, że ciałem był pan Nay, który zaginął po kąpieli w morzu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.