Rząd Tajlandii zatwierdza przedłużenie zwolnienia z obowiązku wizowego dla turystów z Indii i Tajwanu odwiedzających Tajlandię

Tajlandia -

Rząd Tajlandii zatwierdził przedłużenie 30-dniowego bezwizowego wjazdu dla gości z Indii i Tajwanu do 11 listopadath w tym roku, 2024.

Nasza poprzednia historia:

Wyłączenie zostało po raz pierwszy ogłoszone po posiedzeniu gabinetu 31 października, na którym premier Tajlandii Srettha Thavisin powiedziała, że ​​nowe zasady zaczną obowiązywać od 10 listopada do 10 maja 2024 r.

Teraz aktualizacja:

Premier Tajlandii Srettha Thavisin powiedziała prasie we wtorek (7 maja).th) że rząd Tajlandii zatwierdził przedłużenie zwolnienia z obowiązku wizowego dla posiadaczy paszportów indyjskich i tajwańskich o kolejne sześć miesięcy, od 11 maja do 11 listopadath, 2024 r., aby w dalszym ciągu zwiększać turystykę i pobudzić gospodarkę.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.