Kobieta w aptece ciężko ranna po tym, jak były chłopak zaatakował ją kwasem w Chalong

Chalong –

Pracownica apteki w Soi Ta-iad w Chalong odniosła poważne obrażenia po tym, jak jej były chłopak zaatakował ją kwasem.

Policja w Chalong powiedziała „Phuket Express”, że została powiadomiona o zdarzeniu we wtorek (11 maja) o godzinie 45:7.th) w niezidentyfikowanej aptece w rejonie Soi Ta-iad. Przybyli na miejsce zastali przewrócony motocykl przed apteką, a w pobliżu plamy krwi i żółtą butelkę.

Ranna Tajka, pani Nee (alias), lat 40, została już zabrana do pobliskiego szpitala. Policja udała się do szpitala, gdzie ranna kobieta odniosła obrażenia w wyniku poparzeń twarzy i ciała. Powiedziała policji, że były chłopak zaatakował ją kwasem.

Świadek powiedział policji, że zanim znalazł ranną kobietę, pracownicę apteki, słyszał krzyki.

W chwili obecnej niezidentyfikowany podejrzany pozostaje na wolności, a policja prowadzi dochodzenie w celu ustalenia osoby odpowiedzialnej.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.