Mężczyzna bierze przyjaciela za zwierzę i zastrzelił go podczas polowania w Karon

Karon-

Mężczyzna został zastrzelony podczas polowania ze swoim przyjacielem w lesie w Karon. Twierdził, że pomylił przyjaciela z myszojeleniem.

Szef policji w Karon, pułkownik Khundet Na Nongkhai, powiedział Phuket Express, że w środę (8 majath) aresztowali pana Chanę Chooluck, lat 47, w jego domu w Karon. Jest podejrzanym o zastrzelenie 40-letniego Hassachai Khaokema z Nakhon Si Thammarat na plantacji palm za punktem widokowym Karon. Pan Hassachai został znaleziony martwy w niedzielę wieczorem (5 maja).th).

Pan Chana przyznał się policji, że w sobotę o 4:00 rano wybrał się z panem Hassachai na polowanie. Był na wzgórzu, kiedy zobaczył nad wzgórzem czerwone oczy, które uznał za myszowate. Oddał strzały, zanim usłyszał, jak pan Haasachai krzyczy, że został postrzelony. Podejrzany podbiegł do niego i próbował mu pomóc, ale było już za późno. Chana powiedziała, że ​​się przestraszył i pobiegł do domu.

Policja bada sytuację, a od chwili publikacji prasy pan Chana pozostaje w areszcie.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.