Dwie osoby nie żyją, dziesięć zostało rannych po przewróceniu się pickupa i uderzeniu motocykla w Kathu

Katu –

Dwie osoby zginęły, a dziesięć osób odniosło różne obrażenia po przewróceniu się pickupa, który następnie zmiótł motocykl w Kathu we wtorek (7 maja)th).

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku o godzinie 6:30 na Wichit Songkram Road (Kathu – Patong Road) w pobliżu farmy tygrysów w Kathu.

Razem z Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć przewrócony pickup i uszkodzony motocykl. Na miejscu udzielono resuscytacji krążeniowo-oddechowej parze Tajów na motocyklu, po czym stwierdzono ich zgon. Ustalono, że byli to 61-letni Udom Hatsoi i 53-letnia Khwaunta Hatsoi. Obaj pochodzili z Phuket.

Dziewięciu pracowników Birmy, którzy podróżowali pickupem, odniosło różne obrażenia. Zostali przewiezieni do lokalnego szpitala. Kierowca pickupa, pan Montri Sangnak, lat 46, nie odniósł obrażeń. Twierdził, że jechał z prędkością 60 kilometrów na godzinę, gdy na mokrej drodze padał niewielki deszcz. Stracił kontrolę nad pickupem na zakręcie.

Świadkowie powiedzieli Phuket Express, że pickup stracił panowanie nad drugim pasem ruchu (Patong-Kathu Road), zanim przejechał przez pas zieleni i uderzył w motocykl.

Komendant policji w Kathu, pułkownik Roongrat Rattanapakdee, powiedział Phuket Express, że kierowcy pickupa grożą zarzuty spowodowania śmierci w wyniku lekkomyślnej jazdy.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.