Rosjanin aresztowany z magicznym grzybem w Patongu

Patong –

W Patong aresztowano Rosjanina z magicznym grzybem. Magiczne grzyby są wymienione w Tajlandii jako nielegalne narkotyki kategorii 5.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że w środę (8 maja)th) aresztowali podejrzanego, którego policja zidentyfikowała jedynie jako 29-letniego Rosjanina na drodze Patong – Kamala w Patongu.

Odebrano mu magiczny grzyb. „Phuket Express” zauważył, że policja w Patong nie ujawniła dokładnej ilości magicznych grzybów skonfiskowanych Rosjaninowi.

Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 5 (magicznych grzybów).

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.