AKTUALIZACJA: Mężczyzna aresztowany po ataku kwasem na kobietę w aptece w Soi Ta-iad

Chalong –

Mężczyzna został aresztowany po tym, jak zaatakował kwasem pracownika apteki przy słynnej ulicy Muay Thai w Soi Ta-iad w Chalong.

Nasza poprzednia historia:

Ranna kobieta odniosła obrażenia w wyniku poparzeń twarzy i ciała.

Teraz aktualizacja:

W środowy wieczór (8 maja br.)th) komendant policji w Chalong, pułkownik Eakkarat Plaiduang, powiedział „Phuket Express”, że dochodzenie kontynuowano w celu wyśledzenia podejrzanego. Znaleźli podejrzanego, którego policja zidentyfikowała jedynie jako 33-letniego Saeree, w wynajętym pokoju w pobliżu szkoły w Baan Samkong przy Yaowarat Road w Talad Yai w mieście Phuket.

Na jego głowie, twarzy i oku znaleziono bandaże. Podczas ataku również został ranny kwasem. Został zabrany na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszał zarzuty napaści powodującej poważne obrażenia.

Podejrzany nie wydał żadnego oświadczenia. Policja szybko aresztowała podejrzanego w ciągu 24 godzin od zdarzenia, uznając, że było to poważne przestępstwo.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.