Phuket w rankingu najlepszych światowych kierunków turystycznych w 2024 r

KOMUNIKAT PRASOWY:

Chakrapong Saengmanee, minister przy Kancelarii Premiera poinformował, że międzynarodowe media uznały Phuket za najlepszy kierunek turystyczny na świecie w roku 2024.

Powiedział, że uznanie to przypisuje się zaangażowaniu premiera Sretthy Thavisin, czego dowodem są jego cztery wizyty na wyspie, podczas których kładł nacisk na rozwój infrastruktury i podnoszenie standardów turystyki do ich pełnego potencjału.

Podczas tych wizyt Premier współpracował z władzami lokalnymi, aby przyspieszyć ogólny rozwój sektora turystycznego, w tym transportu i usług użyteczności publicznej, aby zapewnić turystom wygodne i bezpieczne podróżowanie oraz usługi.

Chakrapong podkreślił, że Phuket to nie tylko wyspa bogata w zasoby naturalne i tętniącą życiem lokalną kulturę, ale także szczycąca się wysokiej jakości hotelami i restauracjami, gotowymi obsłużyć dużą liczbę turystów.

Wyjaśnił dalej, że międzynarodowe uznanie Phuket wynika z ciężkiej pracy społeczności Phuket i wsparcia rządu w utrzymywaniu standardów i ciągłym rozwoju, dzięki czemu turystyka jest głównym i zrównoważonym źródłem dochodów kraju.

Tym samym Phuket stanowi wzorowy model turystyki, która nie tylko zwiększa bogactwo narodu, ale także generuje dochody społeczności i zwiększa dochody państwa poprzez podatki, które można ponownie zainwestować w dalszy rozwój kraju.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.