Chinka poważnie ranna po tym, jak sedan wjechał w jej motocykl w Patong

ZDJĘCIE: Hotnews z Phuket

Patong-

W Patong chińska motocyklistka odniosła poważne obrażenia po tym, jak została zrzucona ze wzgórza po zderzeniu sedana z jej motocyklem i placem budowy. Ponadto w wypadku ranny został pracownik budowlany z Birmy.

Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku, który miał miejsce wkrótce po południu w piątek, 10 maja, na Muean Ngern Road w Patong. Po przybyciu na miejsce zastali sedana, który zderzył się z pojazdem budowlanym zaparkowanym na poboczu drogi. Motocykl, który brał udział w zdarzeniu, został poważnie uszkodzony i znaleziony w pobliżu.

Motocyklistka, Chinka, znajdowała się w dół wzgórza od drogi i odniosła poważne obrażenia. Różne obrażenia odniósł także mężczyzna z Birmy pracujący na budowie. Kierowca sedana, Tajka, odniosła lekkie obrażenia. Wszyscy ranni zostali przewiezieni do lokalnego szpitala na leczenie.

Według świadków sedan nie był w stanie zwolnić podczas zjazdu ze wzniesienia, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas, gdzie uderzył w motocykl i pracownika budowlanego.

ZDJĘCIE: Hotnews z Phuket

ZDJĘCIE: Hotnews z Phuket
Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.