Młody rosyjski pieszy umiera po potrąceniu przez pickupa w Rassada

Rasada –

W Rassada miał miejsce tragiczny wypadek, gdy młoda Rosjanka została śmiertelnie potrącona przez pickupa, gdy przechodziła przez obwodnicę.

W poniedziałek (2 maja) o godzinie 17:13 policja miejska Phuket otrzymała zgłoszenie o wypadku, który miał miejsce na południowym pasie obwodnicy (Chalerm Phrakiet Rama 9 Road) w Rassada. Służby ratunkowe i pociąg Phuket Express zostały wysłane na miejsce w pobliżu wejścia do przejścia podziemnego Samkong.

Po przybyciu na miejsce władze odkryły na jezdni pickupa, a piętnaście metrów dalej ciało cudzoziemki, pokryte krwią. Ofiara została później zidentyfikowana jako 23-letnia Karina Miedwiediew, obywatelka Rosji.

Według świadków, pick-up jechał z dużą prędkością, gdy pani Miedwiediew nagle weszła na jezdnię przed pojazdem. Policja analizuje obecnie nagrania z telewizji przemysłowej, aby określić dalsze kroki postępowania sądowego.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.