Pożar w pobliżu mieszkania w Wichit alarmuje mieszkańców

Wichit –

Pożar w pobliżu apartamentowca w Wichit zaniepokoił lokalnych mieszkańców.

Strażacy z gminy Wichit zostali powiadomieni o pożarze we wtorek (1 maja) o godzinie 40:14.th). Przybyli na miejsce za domem towarowym i w pobliżu osiedla, w którym znajduje się wiele wozów strażackich. Z daleka widać było mnóstwo czarnego dymu. Ogień objął stare opony i rozprzestrzenił się szeroko.

Strażacy szybko opanowali ogień. Nie zgłoszono żadnych obrażeń ani szkód materialnych. Uważa się, że ktoś mógł podpalić stare opony, ale ostatecznie ogień udało się opanować.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.