Koh Samui rozpoczyna kampanię kulinarną mającą na celu pobudzenie turystyki

KOMUNIKAT PRASOWY: 

Koh Samui rozpoczęło kampanię kulinarną mającą na celu podkreślenie swojego statusu wiodącego ośrodka odnowy biologicznej w Tajlandii w ramach inicjatywy o nazwie „SAMUI SAVOR, Beyond Boarding Pass, Beyond health… poprzez smak”. Kampania jest wspólnym przedsięwzięciem Bangkok Airways, Bangkok Dusit Medical Services, Urzędu Turystyki Tajlandii i różnych partnerów lokalnych.

Promocja oferuje zniżki dla gości, którzy okażą kartę pokładową w którejkolwiek z 42 restauracji uczestniczących w programie na wyspie oraz szansę na wygranie biletów lotniczych na loty krajowe. Inicjatywa obejmuje szeroką gamę lokali gastronomicznych, od znakomitych restauracji polecanych przez Przewodnik Michelin po lokalne restauracje, kawiarnie i punkty gastronomiczne oferujące zdrową żywność.

Ploenphit Kosonyuthasan, dyrektor ds. promocji turystyki i marketingu sojuszy w Bangkok Airways, wyjaśnił, że inicjatywa ma na celu zwrócenie uwagi na różnorodną ofertę gastronomiczną Koh Samui, wspierając jego podwójną reputację jako kierunku zarówno dla miłośników jedzenia, jak i osób poszukujących dobrego samopoczucia.

Oprócz wspierania turystyki kampania ma na celu wsparcie lokalnych restauracji i promowanie zrównoważonych praktyk turystycznych na wyspie. Akcja trwa od 20 maja do 30 września, podczas której goście mogą wziąć udział w losowaniu, w którym można wygrać jedną z 20 nagród za loty krajowe dla dwojga, co zwiększa atrakcyjność wizyty na Koh Samui w tych miesiącach.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.