Pięciu sprzedawców aresztowanych z 205 nielegalnymi papierosami i e-papierosami w Patong

Patong –

Funkcjonariusze aresztowali pięciu tajskich sprzedawców na Bangla Road i Patong Beach, przejęli łącznie 205 e-papierosów i nielegalne papierosy.

Urzędnicy administracyjni Phuket powiedzieli Phuket Express, że we wtorek (14 majath) aresztowali łącznie pięciu tajskich podejrzanych. Znaleziono ich sprzedających e-papierosy i nielegalne papierosy (z niezapłaconym podatkiem) przy Bangla Road i Patong Beach.

Skonfiskowano u nich łącznie 166 e-papierosów i 39 papierosów nielegalnych (z niezapłaconym podatkiem). Zabrano ich na komisariat policji w Patongu. Nazwiska aresztowanych nie zostały ujawnione prasie.

Grożą im zarzuty naruszenia zakazu sprzedaży jakichkolwiek papierosów elektronicznych i płynnych produktów do wapowania, a także nielegalnego importu lub posiadania towarów nieopodatkowanych, objętych ograniczeniami lub zakazanych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.