Sześciu transpłciowych osób z Patong ukaranych grzywną za atak na osobę transpłciową w Pattaya

Patong/Pattaja:

Konfrontacja z udziałem sześciu osób zakończyła się nałożeniem na każdą z nich grzywny w wysokości 1,000 bahtów w następstwie sprzeczki z transpłciowym tajskim turystą z Pattaya przy Bangla Road w Patong.

Do zdarzenia, które we wtorek (14 maja) zostało uchwycone w szeroko rozpowszechnionym w mediach społecznościowych filmie, doszło około godziny 3:30 przed niezidentyfikowanym lokalnym lokalem w Phuket.

Pułkownik Chalermsak Hernsawat, szef policji w Patong, przekazał tę informację „Phuket Express”.

Zaangażowane osoby, z których wszystkie są zatrudnione na Bangla Road, zostały wezwane na komisariat policji w Patong. Za wdawanie się w spór i zakłócanie porządku w miejscu publicznym otrzymali kary pieniężne. Turysta z Pattaya, który był celem ataku, nie złożył jeszcze formalnej skargi do władz i według doniesień opuścił Phuket.

„Phuket Express” przyznał, że policja w Patong zataiła szczegółowe informacje dotyczące tożsamości sześciu osób i okoliczności, które doprowadziły do ​​bójki.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.