Filipiński kierowca ranny po uderzeniu palmy w samochód na drodze w Thalang – WIDEO

ZDJĘCIE: Hotnews z Phuket

Thalang, Phuket-

W środowy wieczór 15 maja 2024 r. Filipińska kobieta doznała obrażeń szyi, gdy palma wyrwana z korzeniami przez silny wiatr i ulewny deszcz spadła na jej samochód w Thalang. Do wypadku doszło na głównej drodze Thep Krasattri Road, na północnym pasie w pobliżu Baan Phon w Sri Sunthorn, około godziny 6:00.

Pani Maymay, lat 47, nie podano nazwiska, prowadziła samochód, gdy niesprzyjająca pogoda spowodowała, że ​​palma runęła na pas centralny, a następnie uderzyła w jej samochód i spowodowała znaczne uszkodzenia przodu. Siła uderzenia spowodowała, że ​​jej samochód zjechał z kursu i uderzył w znak drogowy.

Służby ratunkowe natychmiast przybyły na miejsce zdarzenia, a pani Maymay została szybko przetransportowana do pobliskiego szpitala w celu leczenia. Władze potwierdziły, że obrażenia dotyczyły głównie szyi, chociaż dokładny stan kobiety nie jest znany w chwili publikacji prasy.

Lokalni świadkowie zgłosili The Phuket Express, że na krótko przed wypadkiem pogoda uległa pogorszeniu, a upadek palmy spowodował tymczasową blokadę pasa ruchliwej drogi. Policja w Thalang prowadzi dochodzenie w sprawie zdarzenia i wydała przypomnienie wszystkim kierowcom, aby zachowali czujność i bezpieczną jazdę podczas niesprzyjających warunków pogodowych.

ZDJĘCIE: Hotnews z Phuket

VIDEO: Newshawk w Phuket

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.