Policja w Thalang skonfiskowała nielegalną broń palną i amunicję miejscowemu mężczyźnie

Dystrykt Thalang, Phuket – Podczas ważnej operacji policja okręgu Thalang zatrzymała miejscowego mężczyznę po konfiskacie arsenału pięciu sztuk broni palnej i dwudziestu dwóch sztuk amunicji.

Zatrzymanie zostało potwierdzone przez funkcjonariuszy policji Thalang dla „Phuket Express”. Na początku tygodnia funkcjonariusze organów ścigania zatrzymali Ammarina „Eaka” Khanithanama w jego rezydencji w rejonie Thap Krasattri. Podstawą podjęcia przez policję działań była wiarygodna informacja wskazująca na skłonność pana Khanithanama do noszenia broni palnej. Ponadto według doniesień rezydencję często odwiedzało wielu podejrzanych nastolatków.

Podczas przesłuchania pan Khanithanam przyznał się do posiadania wielu sztuk broni palnej znajdującej się w jego miejscu zamieszkania oraz w innej pobliskiej posesji. Podejrzany przyznał się do posiadania całego składu broni, w tym czterech ręcznych pistoletów, pistoletu piórowego i różnorodnych amunicji.

Po zatrzymaniu pan Khanithanam został eskortowany na komisariat policji w Thalang, gdzie postawiono mu zarzuty dotyczące nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji.

Warto zauważyć, że policja Thalang ustaliła, że ​​pan Khanithanam nie dopuścił się wcześniej żadnych wykroczeń karnych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.