Śmiertelna kolizja w Thalang: Motocyklista zabity przez ciężarówkę z przyczepą na drodze, na której obowiązuje zakaz ruchu dużych ciężarówek

Thalang, Phuket-

W tragicznym wypadku na Sri Sunthorn w Thalang motocyklista został śmiertelnie ranny w wyniku zderzenia z ciężarówką z przyczepą na drodze, na której obowiązuje zakaz poruszania się takimi pojazdami.

Policja Thalang otrzymała zgłoszenie o wypadku około godziny 5:20 w czwartek, 16 maja, na drodze Khao Lan – Bang Jo w Baan Kluay. Po przybyciu na miejsce służby ratunkowe, którym towarzyszył pociąg Phuket Express, odkryły obok motocykla ciało Thanakorna Gahonga, 52-letniego obywatela Tajlandii.

Na miejscu uznano, że pan Gahong zmarł w wyniku poważnego urazu głowy. Jego hełm znajdował się w pobliżu miejsca wypadku. Na miejscu zdarzenia znaleziono ciężarówkę z przyczepą, prowadzoną przez 60-letniego pana Somchai Sujaritthamm.

Według relacji naocznych świadków przekazanych Phuket Express, ciężarówka z przyczepą prowadzona przez Somchai uderzyła w motocyklistę i kontynuowała jazdę bez zatrzymywania się. Dopiero na pobliskim skrzyżowaniu pojazd zatrzymał się. Somchai, rzekomo nieświadomy kolizji, został poinformowany o wypadku przez zaniepokojonego obywatela, który ścigał ciężarówkę, co spowodowało jego powrót na miejsce zdarzenia.

Linia Phuket Express zaobserwowała, że ​​oznakowanie wyraźnie wskazuje zakaz wjazdu ciężarówek z przyczepami na tę konkretną drogę lokalną.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.