Pięcioletnia izraelska dziewczynka zmarła po upadku z taksówki Patong Tuk Tuk

ZDJĘCIE: Speed ​​News Phuket

Patong-

W rozdzierającym serce zdarzeniu w Patong pięcioletnia dziewczynka z Izraela straciła życie po upadku z taksówki tuk tuk, po czym została uderzona przez inny pojazd.

Policja w Patong została zaalarmowana o tragicznym wydarzeniu około godziny 10:40 w czwartek 16 maja i natychmiast zareagowała, przybywając do szpitala Patong, gdzie zabrano ofiarę.

Według rodziców dziecka, którzy są turystami z Izraela, gdy doszło do wypadku, podróżowali z córką taksówką tuk tuk do hotelu w Patong.

Kierowca tuk tuka, zidentyfikowany jedynie jako pan Boonyang, zgłosił władzom, że był zmuszony do nagłego zatrzymania się ze względu na pieszego przechodzącego przez jezdnię na Taweewong Road, co doprowadziło do serii niefortunnych zdarzeń.

Rodzice zeznali policji, że ich córka wypadła z tuk tuka, a następnie została tragicznie potrącona przez nadjeżdżający pojazd od tyłu, w wyniku czego straciła przytomność. Kierowca tuk-tuka natychmiast przetransportował ją do pobliskiego szpitala, gdzie później stwierdzono zgon.

Policja w Patong wszczęła dokładne dochodzenie w sprawie zdarzenia i jest w trakcie rozważania możliwości podjęcia dalszych działań prawnych przeciwko kierowcy TukTuk. Imię i nazwisko ofiary oraz jej rodziny zostały ukryte ze względu na ich prywatność.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.