Tajlandia gospodarzem Międzynarodowego Festiwalu Pride Nation Samui

KOMUNIKAT PRASOWY:

Tajlandia przygotowuje się do organizacji „MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU PRIDE NATION SAMUI” na wyspie Koh Samui w przyszłym miesiącu. Uroczystość ma na celu powitanie turystów z całego świata i pokazanie wsparcia Tajlandii dla inkluzywnego społeczeństwa.

Nadchodzący festiwal będzie pod hasłem „Przyłączmy się do PRIDEradise” i jest organizowany przy współpracy rządu Tajlandii i agencji prywatnych, a mianowicie Urzędu Turystyki Tajlandii, prowincji Surat Thani oraz RS MULTIMEDIA & ENTERTAINMENT.

Oczekuje się, że festiwal przekształci wyspę Samui w centrum obchodów Miesiąca Dumy dla turystów z całego świata, zwłaszcza z Azji Południowo-Wschodniej. Proponuje pobudzić turystykę i gospodarkę przed szczytem sezonu na Samui, przyciągając ponad 100,000 XNUMX turystów.

Ponadto festiwal odbywa się z okazji zatwierdzenia ustawy o równości małżeństw, legalizującej małżeństwa osób tej samej płci w Tajlandii. Obiecane są żywe i podnoszące na duchu zajęcia, takie jak Parada Zachodu Słońca, festiwal muzyczny, imprezy, seminaria i warsztaty.

Z tej okazji gubernator zwrócił się do lokalnych hoteli i restauracji o ciepłe powitanie gości i utrzymanie rozsądnych cen usług.

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PRIDE NATION SAMUI odbędzie się w dniach 24–29 czerwca.

Oprócz tego wydarzenia na wyspie Samui, Tajlandia będzie gospodarzem Pride Celebration and Drag Festival w Bangkoku, aby podkreślić zaangażowanie kraju w akceptowanie różnorodności i wspieranie równości.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.