Cops Combat, w którym tajscy policjanci rywalizują ze sobą w sztukach walki, premiera 28 maja

28 maja 2024 r. w Tajlandii odbędą się pierwsze w historii zawody sztuk walki „Cops Combat” na stadionie Rajadamnern w Bangkoku. W tym wyjątkowym wydarzeniu policjanci z całego kraju będą rywalizować w turnieju sportów walki. Konkurs ma charakter włączający i obejmuje funkcjonariuszy płci męskiej i żeńskiej wszystkich stopni i w każdym wieku.

**Szczegóły konkursu:**
– **Data**: 28 maja
– **Miejsce**: Stadion Rajadamnern, Bangkok
– **Uczestnicy**: Policjanci z całego kraju
– **Kategorie**: Siedem kategorii wagowych dla mężczyzn (56kg do 94+kg) i kobiet (45kg do 70+kg)

**Proces uczestnictwa:**
Funkcjonariusze zainteresowani współzawodnictwem muszą składać wnioski za pośrednictwem swoich odpowiednich biur i oddziałów. Wybrani przedstawiciele będą następnie rywalizować w turnieju.

**Informacje o transmisji:**
Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na stronie „Cops Combat” na Facebooku.

**Spotkanie organizacyjne:**
Generał broni Pol Jirabhop Bhuridej, dowódca Centralnego Biura Śledczego i szef komitetu organizacyjnego, poprowadził niedawno spotkanie na stadionie boksu tajskiego.

Wśród uczestników byli przedstawiciele sektora publicznego i prywatnego. Spotkanie podkreśliło status imprezy jako pierwszych tego typu zawodów sportów walki w Tajlandii.

Generał Jirabhop podkreślił konieczność, aby turniej był zgodny z międzynarodowymi standardami i priorytetowo traktował bezpieczeństwo zawodników.

**Walka policjantów w Igrzyskach Policyjnych 2024:**
Królewska policja tajska wprowadziła „walkę gliniarzy” jako nową dyscyplinę w Igrzyskach Policyjnych w 2024 r. Inicjatywa ta ma na celu zwiększenie możliwości funkcjonariuszy w zakresie samoobrony, przydatnych w ich obowiązkach, a także promowanie sprawności fizycznej.

**Zasady zawodów i sprzęt:**
Uczestnicy założą najnowsze umundurowanie policji patrolowej, wyposażone w kompleksowy sprzęt ochronny:
– Osłony głowy z przezroczystymi wizjerami
– Osłony na czoło, nos i podbródek
- Nagolenniki
– Ochraniacze zębów
– Osłony pachwin

**Format dopasowania:**
– Każda walka składa się z jednej, trzyminutowej rundy.

**Warunki zwycięstwa:**
Zwycięstwo można osiągnąć poprzez nokaut, poddanie („tap-out”), decyzję sędziów lub dyskwalifikację.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.