W Phuket znaleziono dwadzieścia sześć nielegalnych skuterów wodnych

Phuket -

Po wielu skargach zaniepokojonych obywateli w Phuket znaleziono dwadzieścia sześć nielegalnych skuterów wodnych.

Szef biura marynarki w Phuket, pan Chayaphong Pranit, powiedział Phuket Express, że otrzymało wiele skarg dotyczących używania skuterów wodnych poza dozwolonymi obszarami w zatoce Po, na wyspach Naka, Rang i Yamu Bay.

W sobotę (18 majath) właściwi funkcjonariusze, w tym z Biura Morskiego w Phuket i policji morskiej w Phuket, dokonali inspekcji plaż i mórz na wyspach Rang Yai i Rang Noi na Koh Kaew oraz w zatokach Yamu i Po w Paklok.

W sumie znaleziono 26 skuterów wodnych bez legalnych licencji. Jeźdźcy i operatorzy skuterów wodnych zostali oskarżeni o jazdę i używanie nielegalnych skuterów wodnych. Grozi im kara do 10,000 XNUMX bahtów. Nie wolno używać tych nielegalnych skuterów wodnych, dopóki nie otrzymają legalnych licencji, dodało Biuro Morskie w Phuket.

Funkcjonariusze sprawdzili także „Jet Cars” w zatoce Yamu po otrzymaniu skarg dotyczących używania „Jet Cars”. Jednak funkcjonariusze nie znaleźli w zatoce żadnych samochodów odrzutowych, a jedynie zaparkowanych na terenie stoczni. Operator samochodów odrzutowych, który nie został zidentyfikowany przez Biuro Morskie, został poinformowany o konieczności prawidłowej rejestracji samochodów odrzutowych przed jakąkolwiek operacją.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.