Zakaz dla ciężarówek w godzinach szczytu w Phuket

ZDJĘCIE PLIKU

Phuket -

Ciężarówki posiadające co najmniej dziesięć kół będą miały zakaz poruszania się po drogach w Phuket w godzinach szczytu, powiedział gubernator Phuket.

Gubernator Phuket Sophon Suwannarat powiedział Phuket Express, że ciężarówki posiadające więcej niż dziesięć kół będą miały zakaz poruszania się po drogach w Phuket w godzinach od 6:00 do 9:00 i od 4:00 do 7:00, z wyjątkiem sobót i niedziel, i święta, począwszy od 1 lipcast, 2024.

Ta nowa zasada ma rozwiązać problemy w ruchu drogowym i zapobiec wypadkom drogowym w Phuket, powiedział gubernator.

Wyjątek stanowią jednak wozy strażackie lub ciężarówki z urzędów państwowych, które pomagają ludziom napełnić wodę w porze suchej – dodał gubernator.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.