Dwóch Francuzów zginęło w wypadku motocyklowym w Thalang na Phuket

Thalang –

Na miejscu stwierdzono śmierć dwóch Francuzów po tym, jak w piątek rano (24 maja) ich motocykl uderzył w słup energetyczny w Paklok.th).

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku o godzinie 4:40 na Monument – ​​Paklok Road. Razem z Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli uszkodzony motocykl na poboczu drogi.

Na słupie energetycznym na środku drogi znaleziono ciało Aleksandra, lat 41, obywatela Francji, mocno krwawiącego. W pobliżu znaleźli kolejne ciało, Michaela, lat 39, również obywatela Francji. Hełm nadal zakrywał mu głowę, ale odniósł poważne, zagrażające życiu rany nóg, które pozbawiły go życia.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że dwaj Francuzi udali się do swojego mieszkania. Kiedy dojechali do zakrętu, kierowca motocykla przy dużej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w pas środkowy.

Nazwiska mężczyzn zostały utajnione do czasu skontaktowania się z rodzinami, ambasady i ustaleń dotyczących pogrzebu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.