15-letni chłopiec dźgnął wujka na śmierć w Thalang w Phuket

ZDJĘCIE: Hotnews z Phuket

Thalang –

W poniedziałek (15 maja) 27-letni chłopiec dźgnął wujka na Sri Sunthorn.th).

Policja Thalang została powiadomiona o incydencie w mieszkaniu danego dnia o godzinie 7:00. Razem z ratownikami przybyli na miejsce i znaleźli rannego mężczyznę, 60-letniego pana Somkieta Janhoma, który był pokryty krwią i miał rany kłute na klatce piersiowej. Został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie niestety stwierdzono zgon.

Krewni pana Somkieta powiedzieli policji, że pan Somkiet i pan E., lat 15, jego siostrzeniec, pokłócili się, a bratanek użył noża, aby dźgnąć jego wujka. Następnie pan E udał się wraz ze swoją siostrą na komisariat policji w Thalang, aby się poddać. Pan E powiedział policji, że wujek zawsze go złorzeczył i tej nocy stracił panowanie nad sobą.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że pan E został oskarżony o spowodowanie śmierci w wyniku napaści, ale ze względu na to, że jest nieletni, prawdopodobnie ostatecznie usłyszy mniejsze zarzuty.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.