Pożar fabryki śmieci na wyspie Samui

Surat Thani –

Ponad 50 wozów strażackich przybyło do fabryki śmieci na wyspie Samui, aby ugasić ogromny pożar, który wczoraj wywołał duże zaniepokojenie lokalnych mieszkańców.

Strażacy z gminy Samui zostali powiadomieni o pożarze we wtorek wieczorem (28 maja).th) w fabryce śmieci należącej do gminy Samui w podokręgu Maret. Na miejsce przybyło ponad 50 wozów strażackich pochodzących z władz lokalnych i sektora prywatnego na wyspie. W fabryce ogień strawił ponad 100,000 XNUMX ton śmieci.

Komendant okręgu Samui, Kampanart Klinsaowakon, powiedział Phuket Express, że pożar udało się ostatecznie opanować w ciągu około godziny. Obszar objęty pożarem znajduje się około trzech kilometrów od lokalnej społeczności mieszkalnej, co również wzbudziło poważne zaniepokojenie mieszkańców wioski.

Na chwilę obecną przyczyna pożaru jest nadal badana przez policję kryminalistyczną Surat Thani, a wszelkie aktualne informacje będą udostępniane przez The Phuket Express.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.