Zatrzymanie podejrzanych w związku z nalotem na sklepy z e-papierosami na Koh Samui

Surat Thani –

Dwóch podejrzanych zostało aresztowanych na wyspie Samui po nalocie na dwa sklepy z e-papierosami.

Gubernator Surat Thani, Jessada Jittarat, poprowadził nalot w poniedziałek (27 maja).th). Pierwszy nalot na sklep miał miejsce w dzielnicy Bophut. 28-letnia pani Rathaphon z Nakhon Si Thammarat została aresztowana wraz z skonfiskowanymi nielegalnymi e-papierosami i 4,310 bahtami w gotówce. Została zabrana na komisariat policji w Bophut

Drugi nalot na sklep miał miejsce w podokręgu Mae Nam. Suthee, 34 lata, z Surin w północno-wschodniej Tajlandii. Został aresztowany z e-papierosami i 123,385 XNUMX bahtami w gotówce, które również zostały skonfiskowane. Został zabrany na komisariat policji na Koh Samui.

Obaj usłyszeli zarzuty naruszenia zakazu sprzedaży jakichkolwiek papierosów elektronicznych i płynnych produktów do wapowania, a także nielegalnego importu lub posiadania towarów nieopodatkowanych, objętych ograniczeniami lub zakazanych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.