Tajlandzcy YouTuberzy ukarani grzywną za jazdę po plaży w Chumphon

ZDJĘCIE: MGR Online

Chumfon –

Tajski YouTuber i jego zespół zostali ukarani grzywną w wysokości 5,000 bahtów za jazdę sedanem po plaży w dzielnicy Lang Suan.

Tajski YouTuber, który ma ponad 14 milionów subskrybentów, opublikował w tym tygodniu treść wideo. On i jego zespół jeździli sedanem po plaży w Pak Nam w poszukiwaniu treści wirusowych, ale sedan utknął w piasku, a lokalni mieszkańcy pomogli im wyciągnąć sedana z piasku za pomocą pickupa. Podczas zdarzenia wielu nastolatków zrobiło sobie zdjęcia z YouTuberami.

Policja w Pak Nam Lang Suan, która nie uznała wirusowego wyczynu za humorystyczny, ujawniła, że ​​policjantom zgłosiły się cztery osoby z kanału YouTube. Zidentyfikowano ich jedynie jako: Tongchai (28 lat), Prommet (27 lat), Sanhawat (24 lata) i Sangjar (22 lata). Powiedzieli policji, że jeździli sedanem po plaży, aby tworzyć treści dla kanału.

Zostali oskarżeni o powodowanie zamieszek lub zakłócania porządku publicznego i zostali ukarani grzywną w wysokości 5000 bahtów każdy, czyli około 150 dolarów amerykańskich.

„Phuket Express” zauważa, że ​​YouTuberzy również publicznie przeprosili za ten wyczyn.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.