Szwed aresztowany na lotnisku w Phuket za 113 dni nadmiernego przedłużenia pobytu

Phuket -

Szwed został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket za 113 dni nadmiernego przedłużenia pobytu.

Urząd imigracyjny w Phuket powiedział Phuket Express, że w środę (29 majath) o godzinie 2:00 zatrzymali 41-letniego Szweda na terminalu międzynarodowym na lotnisku. Stwierdzono, że przekroczył granicę 113 dni. Szwed został zabrany na komisariat policji w Sakoo, gdzie usłyszał zarzuty za przekroczenie terminu pobytu.

„Phuket Express” zauważył, że Urząd Imigracyjny w Phuket nie ujawnił nazwiska Szweda. Do chwili publikacji prasy Szwed nie wydał żadnego oświadczenia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.