Wstrząsy odczuwalne po doniesieniach o trzęsieniu ziemi na wyspie Samui

Surat Thani –

W czwartek rano (30 maja) na wyspie Samui w Surat Thani odnotowano niewielkie trzęsienie ziemi, które spowodowało drżenie części mieszkańców.

Wydział Obserwacji Trzęsień Ziemi w tajskim Departamencie Meteorologii (TMD) zgłosił o godzinie 08:25 trzęsienie ziemi w podokręgu Ang Thong w dystrykcie Koh Samui.

Trzęsienie ziemi miało siłę 2.4 w skali Richtera i znajdowało się na głębokości około czterech kilometrów. Nie zgłoszono natychmiast żadnych uszkodzeń. Niektórzy mieszkańcy wyspy odczuli wstrząsy.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.