Wszystkiego najlepszego dla Jej Królewskiej Mości Królowej Tajlandii od TPN Media

Tajlandia-

W poniedziałek 3 czerwca Tajlandia świętuje królewskie urodziny Jej Królewskiej Mości Królowej Suthidy Bajrasudhabimalalakshanyrd.

Jej Królewska Mość urodziła się 3 czerwca 1978 roku w dystrykcie Hat Yai w Songkhla w południowej Tajlandii. W tym roku obchodziła 46. urodziny.

Portrety Jej Królewskiej Mości zostały umieszczone w wielu miejscach publicznych i domach w całym kraju, a także w kolorach fioletowym i białym oraz symboliczne flagi Jej Królewskiej Mości.

Biuro Dworu Królewskiego zaprasza wszystkich do składania życzeń Jej Królewskiej Mości Królowej za pośrednictwem książki internetowej dostępnej pod adresem www.royaloffice.th.

Zespół medialny TPN życzy Jej Królewskiej Mości szczęśliwego, satysfakcjonującego i radosnego dnia z tej wyjątkowej okazji i wielu, wielu innych.

Dziś jest święto państwowe, z zamkniętymi urzędami, a także wieloma bankami i prywatnymi firmami. Nie jest to jednak dzień objęty zakazem sprzedaży alkoholu, taki jak święta religijne w Tajlandii.

Niech żyje królowa!

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.