Tajlandia będzie tłem dla „Jurassic World 4”

KOMUNIKAT PRASOWY:

Tajlandia została wybrana na tło dla „Jurassic World 4”, najnowszej kontynuacji światowej sławy serii Jurassic Park. Według dyrektora generalnego Departamentu Turystyki, Jaturona Phakdeewanita, produkcja filmu będzie odbywać się od 13 czerwca do 16 lipca w wielu lokalizacjach, w tym w Bangkoku, Krabi, Trang, Phang Nga, Phuket i Chiang Mai.

Jaturon zauważył, że oczekuje się, że projekt filmowy wniesie do gospodarki kraju szacunkowo 650 milionów bahtów, wspierając firmy związane z wynajmem sprzętu, zakwaterowaniem, wynajmem sali, transportem, środkami bezpieczeństwa związanymi z pandemią Covid-19 i usługami cateringowymi.

Ekipa Hollywood korzysta także z rządowego programu motywacyjnego dla filmów zagranicznych, który oferuje 20% rabatu międzynarodowym produkcjom, które inwestują w kraju ponad 100 milionów bahtów.

Jednym z najważniejszych miejsc kręcenia filmu będzie wodospad Huai To w Parku Narodowym Khao Phanom Bencha w prowincji Krabi. Zespół produkcyjny ma tam kręcić zdjęcia przez co najmniej tydzień. Władze parku narodowego przygotowują się obecnie do zapewnienia sprawnego i wydajnego przebiegu produkcji przez cały okres zdjęciowy.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.